Wybierz język:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Slide-1 Slide-2 Slide-3 Slide-4 Slide-5 Slide-6 Slide-7 Slide-8 Slide-9 Slide-10 Slide-11 Slide-12 Slide-13 Slide-14
 
 
 
 

 

(07.11.2017)

 1. International Exhibition FarmingExpo Krasnodar

W dniach 25-27 października 2017 braliśmy udział w Pierwszej Międzynarodowej Wystawie sprzętu, pasz i produktów weterynaryjnych dla hodowli zwierząt gospodarskich i drobiarskich FarmingExpo Krasnodar w Rosji.

 
 
 
 
 
 
 
 

 


(06.11.2017)

WSPIERAMY LOKALNY SPORT

Nasza firma od lat wspiera płońskich siatkarzy. Na zdjęciach zawodnicy z PTS  Płońsk.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

(27.09.2017)

POKAZ FIRMY ENDRESS+HAUSER

 
 
 
 

Dzisiaj na terenie naszej firmy pojawił się Showtruck - mobilna wystawa firmy Endress+Hauser zawierająca najnowocześniejsze stanowiska demonstracyjne z aparaturą kontrolno-pomiarową. 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

(27.05.2017)

JUBILEUSZ 25-LECIA NASZEJ FIRMY

Już od 25 lat firma KAJA świadczy usługi na terenie całego kraju, a także za granicą.

Dnia 27 maja nasza firma uroczyście świętowała 25-lecie działalności. Swoją obecnością zaszczycili nas czołowi Dostawcy, nasze Rodziny, Przyjaciele oraz niezastąpieni Pracownicy firmy.

Część oficjalną Jubileuszu rozpoczęła krótka prezentacja multimedialna ukazująca obraz firmy – od utworzenia w 1992 roku aż do dnia dzisiejszego. Goście mogli dowiedzieć się m. in. skąd wzięła się nazwa KAJA, jak wyglądały początki firmy, pierwsze i kolejne realizacje, inwestycje, a także współpraca z polskimi i zagranicznymi kontrahentami.

Właściciele firmy KAJA wręczyli specjalne wyróżnienia Partnerom Biznesowym, którzy przez lata współpracowali i pomagali budować pozycję firmy. 

Słowa uznania powędrowały do całej kadry firmy. Docenieni zostali wieloletni pracownicy, którzy otrzymali nagrody.

Część oficjalną zakończył koncert uczniów z zaprzyjaźnionej Szkoły Muzyki i Tańca NUTKA, po którym rozpoczęła się część nieoficjalna. 

Zabawa trwała do białego rana!

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 (30.05.2015)

UROCZYSTE OTWARCIE NOWEJ HALI PRODUKCYJNEJ I BIURA

W sobotę 30 maja uroczyście otworzyliśmy nową halę produkcyjną i biuro w Płońsku. Serdecznie dziękujemy naszym pracownikom oraz wszystkim, którzy brali udział w realizacji.